ŠL - denní líčení

PŘIROZENÁ INSPIRACE
Nekonečné možnosti barevných kombinací - záleží vždy jenom na tom, kterou z nich použijete. Na celé oční víčko naneste broskvový nebo béžový stín a do vnějšího koutku oka stín vínový. Rty vykreslete a zvýrazněte světle vínovou rtěnkou. Pokud dáváte přednost romanticky jemnému líčení rtů, použijte rtěnku jemně fialovou, která podtrhne přirozenou smyslnost Vašich rtů. Velmi decentní růží vymodelujte své tváře a dodejte jim nádech svěžesti. Rtěnku a lak na nehty vybírejte tak, aby ladily s aspoň jedním očním stínem, který použijete k líčení očí.

PŘIROZENÁ ELEGANCE
Podtrhne Vaši ženskost. Pro líčení očí použijte kombinaci růžovo-béžového čí vínovo-béžového očního stínu u tmavších odstínů pleti. Přirozenost svých očí můžete elegantně podtrhnout béžovou tužkou na oči. Rty jemně vykreslete konturovací tužkou a dodejte jim rafinovanost rtěnkou v lehce růžovém odstínu. Na nehtech Vám k tomuto stylu líčení bude nejvíce slušet růžovo-béžový lak, který dokonale doplní elegantní styl líčení.

JAK POUŽÍT BÍLOU TUŽKU NA OČI?
Bílá tužka opticky prosvětluje oči. Je ideální pro menší oči nebo užší oči. Oči prozáří, projasní v tomto případě ideální pro zákaznice, které mají tmavé oční okolí příp. kruhy pod očima. Nanášíme pod řasami na spodním víčku nebo případně dovnitř na spodní okraj víček. Můžeme nanést i jako linku na horní víčko.