ŠKOLA - ROZVRH

Skládá se z 4 lekcí, každá trvá dvě hodiny. OPAKUJEME je každý měsíc. Přihlásit se můžete kdykoliv. Vyučovat začínáme od 17.00 do 19.00 nebo i od 19.00 do 21.00 a den je na vašem uvážení.

1. LEKCE = PÉČE O PLEŤ
2. LEKCE = MAKE-UP (APLIKACE, KOREKCE) + DENNÍ MAKE-UP
3. LEKCE = VEČERNÍ MAKE-UP + GLAMOUR
4. LEKCE = BUSINESS MAKE-UP
5. LEKCE = OPAKOVACÍ + SHRNUTÍ + FOTOGRAF

CENÍK:
  • ZVÝHODNĚNÁ CENA balíček 5 LEKCÍ = 8.900,-Kč (cena za lekci = 1780,-Kč)
  • 1 x SAMOSTATNÁ LEKCE (mimo 5. lekce) = 2.100,-Kč
  • 1 x SAMOSTATNÁ OPAKOVACÍ 5. LEKCE (s fotografem) = 3.000,- Kč

PŘIHLÁŠKY: info@pei.cz
----------------------------------------------------------------

POPIS:

1.LEKCE = PÉČE O PLEŤ
V této lekci se naučíte, jak se správně starat o svou pleť, aby byla stále svěží a krásná i bez make-upu. Naučíte se, jak co nejlépe zmírnit, či předejít nedokonalostem, jako jsou vrásky, kruhy pod očima, pupínky. Zmíníme se také o správné životosprávě a zdravém životním stylu, který má na kvalitu naší pleti největší vliv.

2.LEKCE = MAKE-UP (APLIKACE, KOREKCE) + DENNÍ MAKE-UP
V této lekci se naučíte, jak vybrat ten pravý typ make-upu právě pro Vaši pleť. Jak správně postupovat při jeho nanášení, aby byla pleť krásně sjednocená a předešli jste efektu „masky“. Naučíte se, jak zaretušovat drobné nedostatky tak, aby nikdo nepoznal, že máte např. trošku větší nos, kruhy pod očima, či sem tam nějaký ten pupínek.

3.LEKCE = VEČERNÍ MAKE-UP + GLAMOUR
V této lekci se naučíte jak se za pár minut nalíčit tak, abyste podtrhla své přednosti a ukázala světu, jaká jste kočka. Glamour make-up se hodí na všechny příležitosti, kde chcete vypadat svůdně, sexy a neodolatelně. Naučíme Vás, všechny triky, které z Vás v krátké chvíli vykouzlí neodolatelnou dámu.

4.LEKCE = BUSINESS MAKE-UP
Tato lekce je jako stvořená pro všechny ženy, které ve své profesi potřebují vypadat upraveně, vkusně a šik. Naučíme Vás, jak se líčit do zaměstnání tak, aby s Vámi šéf byl spokojen a klient či podřízený si Vás vážil a respektoval.

5.LEKCE = OPAKOVACÍ + SHRNUTÍ + FOTOGRAF
V této lekci si shrneme a znovu procvičíme vše, co jste se za předchozí 4 lekce u nás naučila. A navíc, přijde profesionální fotograf, který Vás vyfotí s make-upem, který si vyberete. Budete tak mít nezapomenutelnou vzpomínku na krásné chvíle, které jste věnovala péčí a zkrášlováním své tváře.